PROJELENDİRME
 

Proje, bir probleme çözüm bulma ya da beliren bir fırsatı değerlendirmeye yönelik, bir ekibin, başlangıcı ve bitişi belirli bir süre ve sınırlı bir finansman dahilinde, birtakım kaynaklar kullanarak, müşteri memnuniyetini ve kaliteyi göz önünde bulundururken olası riskleri yönetmek şartıyla, tanımlanmış bir kapsama uygun amaç ve hedefler doğrultusunda özgün bir planı başlatma, yürütme, kontrol etme ve sonuca bağlama sürecidir.

Projeler, operasyonlara kıyasla farklıdır. Operasyonlar, devamlı yapılagelen ve pek değişmeyen çalışmalardır. Sonuçları pek değişmez. Projeler geçici olup bir kereye mahsus sonuçlar verirler ve tamamlanınca biterler.

Projeler, sonuca ulaşabilmek için kaynağa ihtiyaç duyarlar. Çoğu zaman projenin uygulaması detaylı bir plana dayanır. Bu planlar dış faktörleri ve sınırlamaları da göz önünde bulundurarak yapılır. Planlama, uygulama ve proje kontrolü, proje yönetiminin birincil hedefidir. Bazı projeler için özel ve geçici olarak proje grubu ve çalışma grubundan oluşan bir organizasyon kurmak gerekebilir.

AAŞAMA
PROJ
PROJE DAN
 

Belirli aşamalardan oluşan projelendirme, firmanız için gerekli bütün detayları düşünüyoruz ve hızlı bir şekilde sorunlarınıza çözüm oluyoruz.

Proje aşamasının başlangıcında doğru bir planlama yapmak için size gelmeden önce araştırma yapıyor, sizden aldığımız bilgiler doğrultusunda bir projelendirme planı oluşturarak doğru bir yol çiziyoruz.

Araştırma sürecinde sizinle sürekli aktif iletişimde içinde kalarak firmanız için gerekli, olmaz ise olmazları dikkate alarak, doğru bir araştırma planı oluşturuyoruz. Belirlediğimiz soruna, doğru çözüm için araştırmamızı derinleştiriyoruz.

Ve son aşama olan, çözümleme aşamasında ise belirlediğimiz soruna doğru çözümü getirerek firmanız için çözümler sunuyoruz.

 
 
 
 

Kurumsal

 

Alanında Profesyonel Ekibimiz ile Gelişmek ve Büyümek İsteyen Şirketlere, Hizmetlerimizle Çözüm Ortağı Oluyor, Yeni Pazarlara Açılma Süreçlerinde Yanlarında Yer Alıyoruz.

 

Bize Ulaşın

Bizi Takip Edin