Hizmetlerimiz

İhracat Danışmanlığı

Firmaların ihracat için hazırlık aşamalarını gerçekleştirebilmelerini sağlıyoruz. İhracat danışmanlığı alanında, profesyonel ekibimiz ile globalleşen dünyada yer almak isteyen şirketlere hizmetlerimizle çözüm ortağı oluyor, yeni pazarlara açılma süreçlerinde yanlarında yer alıyoruz.

Pazar Araştırması

Sizlerle beraber somutlaştırılan hedefler doğrultusunda analiz çalışmalarına ve sonrasında ürünlerinize özgü pazar araştırma çalışmalarına başlıyoruz. Size özel olarak gerçekleştirdiğimiz bu süreç ile şirketinizin ihtiyaçlarına cevap veriyoruz.

Ticari İstihbarat

Sizlere, yurtdışında ticaret yapan firmalar hakkında veri tabanlarımızdan istihbarı bilgiler temin ediyoruz. Karşı firma hakkında iletişim bilgisinden, firmanın mensubu olduğu şirket grubu bilgisine, yıllık ortalama satış rakamlarını sizlerle paylaşıyoruz. Stratejimizi belirliyoruz.

Projelendirme

Belirli aşamalardan oluşan projelendirme, firmanız için gerekli bütün detayları düşünüyoruz ve hızlı bir şekilde sorunlarınıza çözüm oluyoruz. Proje aşamasının başlangıcında doğru bir projelendirme yapmak için size gelmeden önce araştırma yaparak, sizden aldığımız bilgiler doğrultusunda bir projelendirme planı oluşturarak doğru bir yol çiziyoruz..

Devlet Teşvikleri

Küçük ve orta ölçekli işletmeler ile girişimcilerin geliştirilmesi, yeni ürün, yeni süreç, bilgi ve/veya hizmet üretilmesi konularında yürütülen, KOSGEB, TUBİTAK ve diğer kurumlar tarafından desteklenen projelerin başından sonuna kadar uzman ekibimiz ihtiyaç duyulan hizmetleri kısa sürede yerine getiriyoruz.
İhracat yolumuzu kolaylaştırıyoruz.

Markalaşma

Günümüz gelişmiş ve gelişmekte olan ülkeleri açısından dünya pazarlarında kabul gören markaların oluşturulması hayati önem arz etmektedir. Şirketimiz tarafından, firmanızın reklam ve sosyal medya hesaplarını yönetiyor, web sitenizi ve sosyal medya platformlarınızı düzenleyip, hedef kitlemiz doğrultusunda geliştiriyoruz. Marka bilinirliğinizi arttırıyoruz.


Yurt Dışı
İhale İstihbaratı

 

İhale sorgulama danışmanlığı hizmeti, yurtdışı ihalelere katılmak isteyen veya verilmiş ihalelerin yüklenicilerine alt tedarikçi olmak isteyen firmalarımıza sağlanan bir hizmettir.

Bu hizmet kapsamında firmalarımıza, CPV kodlarıyla dünya genelinde uluslararası ihalelerin şartname ve iletişim bilgileri, gerçekleşmiş ihalelerin de yüklenici bilgileri temin edilmektedir. Buradaki temel amaç firmalarımızın ihaleler veya yükleniciler üzerinden yurtdışına satış yapmalarına olanak sağlamaktır.

İthalat ve İhracat İşlemlerinizin Her Detayında Yanınızdayız...

rapor

Yurt Dışı Sektör Raporu

Şirketimiz tarafından ihracat alanında verilen hizmetlerden biri de İhracat Sektör Danışmanlığıdır. Özellikle al-sat şeklinde dış ticaret yapan firmalarımız için düşünülen bu hizmette, hedef olarak belirlenen ülkelerde hangi sektörde hangi ürünlerin yoğunlukla ithal edildiğini inceleyen bir rapor hazırlanacaktır. Bu rapor kapsamında 9 adet hedef sektör belirlenecek ve bu sektörlerin son 5 yılda ve içinde bulunulan yılın üçer aylık dönemlerinde dünya genelinden ve Türkiye’den ne kadar ithal edildiği, ilgili ürün bazında hedef ülkenin ne kadar gümrük vergisi uyguladığı ve ürün bazında rakip ülkelerin hangilerinin olduğu bildirilecektir...

Sözleşme Danışmanlığı

Şirketimiz tarafından, sizlerin uluslararası işlerinizde kendinizi garantiye almanız ve aynı zamanda ithalatınızda veya ihracatınızda çıkabilecek pürüzleri, sözleşme aşamasında ortadan kaldırıyoruz. Ticaretinizin sağlıklı bir şekilde sonuçlanması için en uygun sözleşmeyi size sunuyoruz...

Hizmetlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin Bizi Hemen Bugün Arayın