Hizmetlerimiz

İhracat Danışmanlığı

İhracat danışmanlığı alanında, profesyonel ekibimiz ile globalleşen dünyada gelişmek ve büyümek isteyen şirketlere hizmetlerimizle çözüm ortağı oluyor, yeni pazarlara açılma süreçlerinde yanlarında yer alıyoruz.

Pazar Araştırması

Sizlerle beraber somutlaştırılan hedefler doğrultusunda analiz çalışmalarına ve sonrasında ürünlerinize özgü pazar araştırma çalışmalarına başlıyoruz. Size özel olarak gerçekleştirdiğimiz bu süreç ile şirketinizin ihtiyaçlarına cevap veriyoruz.

Ticari İstihbarat

Sizlere, yurtdışında ticaret yapan firmalar hakkında veri tabanlarımızdan istihbarı bilgiler temin ediyoruz. Karşı firma hakkında iletişim bilgisinden, firmanın mensubu olduğu şirket grubu bilgisine, yıllık ortalama satış rakamlarını sizlerle paylaşıyoruz.

Projelendirme

Belirli aşamalardan oluşan projelendirme, firmanız için gerekli bütün detayları düşünüyoruz ve hızlı bir şekilde sorunlarınıza çözüm oluyoruz. Proje aşamasının başlangıcında doğru bir projelendirme yapmak için size gelmeden önce araştırma yaparak, sizden aldığımız bilgiler doğrultusunda bir projelendirme planı oluşturarak doğru bir yol çiziyoruz..

Devlet Teşvikleri

Küçük ve orta ölçekli işletmeler ile girişimcilerin geliştirilmesi, yeni ürün, yeni süreç, bilgi ve/veya hizmet üretilmesi konularında yürütülen, KOSGEB, TUBİTAK ve diğer kurumlar tarafından desteklenen projelerin başından sonuna kadar uzman ekibimiz ihtiyaç duyulan hizmetleri kısa sürede yerine getiriyoruz.

Markalaşma

Şirketimiz tarafından, firmanızın reklam ve sosyal medya hesaplarını yönetiyor, web sitenizi ve sosyal medya platformlarınızı düzenleyip, hedef kitlemiz doğrultusunda geliştiriyoruz.

Yurt Dışı
İhale İstihbaratı

 

İhale sorgulama danışmanlığı hizmeti, yurtdışı ihalelere katılmak isteyen veya verilmiş ihalelerin yüklenicilerine alt tedarikçi olmak isteyen firmalarımıza sağlanan bir hizmettir.

Bu hizmet kapsamında firmalarımıza, CPV kodlarıyla dünya genelinde uluslararası ihalelerin şartname ve iletişim bilgileri, gerçekleşmiş ihalelerin de yüklenici bilgileri temin edilmektedir. Buradaki temel amaç firmalarımızın ihaleler veya yükleniciler üzerinden yurtdışına satış yapmalarına olanak sağlamaktır.

 
 
 
Your Identity

Nulla Lorem mollit cupidatat irure. Laborum magna nulla duis ullamco cillum dolor.

Brand identity

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec.

Brand identity

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec.

Have a project in mind? Let’s get to work.