KURUMSAL

 

  Şirketimiz; Uluslararası Ticarete 2017 yılında aracılık firması olarak yola çıktı. İlk şirket kurulumunu Rusya’da 2. Şubesini ise Ukrayna’da açmış olup dış ticaret faaliyetlerine devam etmiş daha sonrasında ise Dış Ticarette daha derinlemesine çalışabilmek ve ülkemizdeki nitelikli ihracatı arttırmak için, ülkemize ve ihracatçılarımıza değer katma ilkesini benimseyip özel şirketlere danışmanlık yapmaya başlamıştır. Böylelikle üretici firmalarımızın üretime daha çok odaklanıp, yanlış yapılan veya bilinmeyen yöntemler yüzünden zarar etmelerini ortadan kaldırıp, ülkemize kattıkları değeri arttırmak için çalışmaya başlamıştır.

  TİRAKİ Dış Ticaret Danışmanlık Ve Aracılık şirketi, şirketinizin dış ticaret operasyonlarını profesyonel alanda en iyi şekilde planlama yapmak ve sizi gelişen dünyanın bütün yeniliklerinden haberdar etmek için Dünya’da ki Dış Ticaret adına temel olan kaynaklar ve verileri analiz ederek size ve şirketinize en uygun İthalat – İhracat yolunu belirler.

  Bu yolu belirlerken baz aldığımız bilgiler ışığında “GENELDEN ÖZELE” doğru bir yol izler. Big data’dan elde ettiği verileri, danışanlarımızın sektörlerine göre eleyip, belirli teknikler, algoritmalar ve matrisleri kullanıp şirketiniz için en kısa yolu belirlemek ile beraber nokta atışı ihracat yapmanıza olanak sağlamaktadır.

   Dünya’da sektörünüz ile alakalı olan bütün gelişmelerden sizleri haberdar ederken bir yandan da dış ticaret operasyonunuzun her alanını takip etmektedir.

  Oluşturduğumuz tüm veri tabanı ve kontak bilgilerini rapor halinde sunuyor hizmetimiz sonrası bize olan bağımlılığınızı ortadan kaldırarak ihracata devam etmenizi sağlıyoruz!
Sizin ürününüzün ihracatını yapmak isteyen başka bir üretici ile çalışmıyoruz.

 

 
 
 
 
 

İhracat Danışmanlığı Nedir ?

 

İhracatta, büyümek ve globalleşmek isteyen firmalar için günümüz dünyasında kaçınılmazdır.

İhracat, şirketlerin büyümesini sağlarken aynı zamanda global çapta birçok fırsat sunmaktadır. Bu yüzden ihracat alanına atılmak isteyen şirketlerden son yıllarda ihracat danışmanlığına büyük bir talep vardır.

Şirketimiz, bu şirketlerin ihracata atılma, yeni pazarlara açılma, ihracat departmanını profesyonelleştirme, ihracattaki katma değer oranını yükseltme sürecine yardım eder ve bu sürecin sorunsuz bir şekilde işlemesini sağlar.

 
 

NEDEN BİZ ?

 

Çünkü, Türkiye’deki ve yurt dışındaki işletme yönetimine ve ekonomik yapıya hakimiyetle, kurulduğumuz günden bu yana çalıştığımız sektörler ve işletmeler sayesinde edindiğimiz tüm tecrübeyi, hizmet alanlarımızdaki kalite politikamızla bağdaştırmış durumdayız.

 Sizler için, uzman kadromuz ve inovatif çözümlerimizi ile uluslararası ticaret alanında ihtiyacınız olan her noktada, globalleşen dünyada firmanız adına sizleri temsil ediyor, danışmanlık hizmeti veriyoruz.

 
+ 0
YURT DIŞINDA TEMASA GEÇİLEN ŞİRKET SAYISI
% 0 +
FİRMALARIN İHRACAT ORANLARININ İLK YIL ARTIŞI
0 $
BAŞARI SAĞLADIĞIMIZ TOPLAM TEKLİF TUTARI

Hizmetlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin Bizi Hemen Bugün Arayın