SÖZLEE
 

Sözleşme ya da Kontrat, iki ya da daha fazla kişi arasında yapılan ve koşullarına uyulması yasayla desteklenmiş olan hukukî işlemlere denir. 

Tarafların birbirine uygun irade açıklamalarıyla yapılan bir hukuki işlem olan sözleşmenin, genel olarak belirli bir biçimde yapılması zorunlu değildir ama bazı tür sözleşmelerin belirli biçimde yapılması yasalarda öngörülmüştür. 

Mesela; uluslararası ticarette, ödemelerde, akreditiflerde genel geçer yasalar ve kurallar bütünü vardır ve bu kuralları bilmemenin sonucu olarak ciddi maddi zararlar ortaya çıkmaktadır.

 Sözleşme danışmanlığı hizmetimiz ile danışanlarımıza çıkabilecek bütün pürüzleri ve hataları bildiriyor ve düzeltiyoruz.

sözleşme danışmanlığı dış ticarette sözlşeme contract anlaşma ithalat ihracat
 

Sözleşme danışmanlığı, ihracatçı ve ithalatçı arasında yapılan sözleşme maddelerinin açıklarını kapatması adına önemli bir danışmanlık türüdür.

  Alım satımlarda yapılan sözleşmeler genellikle arka plana atılır ve bu durumdan kaynaklı yapılan ticaret sonrasında birtakım anlaşmazlıklar veya yanlış anlaşılmalar sonucunda ortaya maddi zararlar ortaya çıkabilmektedir.

Özellikle büyük hacimli işler için taraflar arası mutabık kalınan sözleşmeyi ince eleyip sık dokumak gerekmektedir. Aksi halde ortaya çıkacak problemlerin maaliyet boyutları çok yüksek olacaktır.

 
 
WWWWWW
 

 

Bazı ürün gruplarında, sözleşmede bulunan ufak bir detay dahi, gerçekleşmek üzere olan işlemin bütün dinamiğini değiştirebilir.

Şirketimiz tarafından, danışanlarımızın uluslararası ticaretlerinde, ortaya çıkabilecek problemlere karşın kendilerini garantiye almasını sağlıyoruz. 

Danışanlarımızın uluslararası ticaretlerinde çıkabilecek pürüzleri, sözleşme aşamasında ortadan kaldırıyoruz ve işlemlerin sağlıklı bir şekilde sonuçlanması için en uygun sözleşmeyi size sunuyor, iş takibini yapıyoruz.

 
 
 
 
 

Hizmetlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin Bizi Hemen Bugün Arayın